Získajte vzorku syra zdarma a presvedčte sa o jeho kvalite!

Ak potrebujete viac informácií na zváženie vzájomnej spolupráce, radi vám zdarma pošleme vzorku nášho syra, aby ste ho sami mohli vyskúšať, otestovať a hlavne ochutnať. Zdarma a bez záväzkov.
 

Naša ponuka

V našej ponuke nájdete syry od výrobcov z Nemecka, Rakúska, Holandska, Luxemburska, Poľska … Naši obchodní partneri boli starostlivo vybraní, teda si môžete byť istí, že dostanete tú najlepšiu kvalitu za bezkonkurenčne ceny.

Ak by ste mali však záujem aj o nejaké iné produkty, ktoré ste na našej stránke nenašli, neváhajte nás kontaktovať.

 

Naša ponuka zahŕňa syry

BLOKY cca. 10 – 15 kg

 

GOUDA 45%

GOUDA 48%

EIDAM 30%

EIDAM 40%

EIDAM 45%

MOZZARELLA 40%

MOZZARELLA 45%

 

 

 

TEHLY cca. 3 kg - 4 KUSY V KARTÓNE

 

GOUDA 45%

GOUDA 48%

EIDAM 30%

EIDAM 40%

EIDAM 45%

MOZZARELLA 40%

MOZZARELLA 45%

EMENTÁL 45%

EMENTÁL 48%

EIDAM ÚDENÝ 45%

 

POĽSKÁ A SLOVENSKÁ PRODUKCIA

ANALOG CHEESE 45%

ANALOG CHEESE 40%

ANALOG CHEESE 30%

RICOTTA/SRVÁTKOVÝ SYR/ČERSTVÝ SYR

Získajte overeného dodávateľa syra, na ktorého sa budete môcť spoľahnúť!

Určite sa vám už niekedy stalo, že vaši obchodní partneri nedodržali svoje slovo, nedodali vám sľúbené produkty či na poslednú chvíľu zmenili ich ceny.

Stalo sa to aj nám...

My sme sa však rozhodli, že budeme iní. Vážime si vzťahy s našimi partnermi a sme odhodlaní urobiť všetko pre to, aby sme žiadneho z nich nesklamali. Čo sľúbime, to aj dodržíme.

Veríme tomu, že úspešný obchod je založený na spokojnosti oboch zúčastnených strán, a preto nikomu z našich partnerov nerobíme nič, čo by sme nechceli, aby ostatní urobili nám.

Vieme, že to v prípade nadviazania spolupráce určite oceníte.

Vďaka nášmu prístupu sme sa stali najväčším importérom syra na slovenskom a českom trhu a stále rastieme.

Kvalitné syry a iné mliečne výrobky, zodpovedný prístup a výhodné ceny

 • Lepšia cena, ako priamo z mliekarne – Vďaka veľkým množstvám mliečnych produktov, ktoré pravidelne nakupujeme, sme vám schopní dodať produkty dokonca za lepšiu cenu, ako keby ste ich nakupovali priamo od výrobcov.
   
 • Čerstvé a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú špecifikáciu – Produkty nakupujeme priamo od výrobcov, vďaka čomu sú čerstvé a spĺňajú špecifikáciu stanovenú pri objednávke.
   
 • Garancia vrátenia peňazí – Ak by sa náhodou stalo, že by naše produkty nespĺňali kvalitatívne normy či ich produktovú špecifikáciu, vrátime vám vaše peniaze. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás tou najvyššou prioritou.
   
 • Dodržiavame dohodnuté množstvá a termíny – Neodstúpime od zmluvy, ani keď sa zmení situácia na trhu tak, že bude pre nás vzájomný obchod nevýhodný. Dlhodobé vzťahy sú pre nás dôležitejšie ako jeden stratový obchod.
   
 • Zodpovedne platíme DPH – Vieme, že prenesiteľná zodpovednosť za platbu DPH straší všetkých veľkoobchodných podnikateľov. My však naše DPH platíme poctivo, o čom svedčí aj hodnotenie 5 od spoločnosti Euler Hermes.
   
 • Väčšie aj menšie množstvá produktov – Neorientujeme sa iba na veľkých odberateľov. Radi s vami budeme obchodovať bez ohľadu na to, či chcete objednať niekoľko kamiónov alebo iba zopár paliet produktov.
   
 • Postaráme sa aj o dopravu – Ak nedisponujete vlastným vozovým parkom, radi vám naše mliečne produkty dovezieme priamo na váš sklad, rýchlo a za výhodnú cenu.
   
 • Rýchle vybavenie reklamácií – Problémy je nutné rýchlo riešiť. Ak niečo s našimi produktami nebude v poriadku, vašu reklamáciu rýchlo a bezproblémovo vyriešime.
   
 • Veterinárne číslo na každom produkte – V prípade kontaminácie budete schopní rýchlo preveriť pôvod produktov a vyriešiť vzniknutý problém.
2016000106.jpg naturlander-romadur-08-09 (1).jpg shottype1-328x328.jpg

Všetko s vami radi preberieme

Je nám jasné, že pred začiatkom spolupráce je dôležité prebrať všetky dôležité detaily.Porozprávame sa o tom, ako by naša spolupráca fungovala, a to všetko bezplatne a bez záväzkov.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo potrebujete s čímkoľvek poradiť, vyplňte kontaktný

formulár nižšie a ozvite sa nám. Radi vám pomôžeme.

Ako začať

Nadviazanie kontaktu môže nastať dvoma spôsobmi.
Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie, alebo si rovno nechajte zadarmo zaslať vzorku našich produktov na vyskúšanie.

V každom prípade vás budeme kontaktovať, vypočujeme si vaše požiadavky a odpovieme na vaše otázky. Zvyšok už záleží len a len na vzájomnej dohode.

Neváhajte sa nám ozvať. Vyplňte dole uvedený kontaktný formulár. Nemáte tým čo stratiť. :)

Kontaktný formulár

O nás 

Vďaka nášmu zodpovednému prístupu sme sa stali najväčším dovozcom syrov na Slovensku a v Česku. Chcete vedieť, ako sa nám to podarilo?

Prečítajte si náš príbeh

Podarilo sa nám prekonať míľnik v podobe
1 000 000 kilogramov dovezeného syra mesačne.

Získajte vzorku syra zdarma a presvedčte sa o jeho kvalite!

Získajte vzorku syra zdarma a presvedčte sa o jeho kvalite!

Ak potrebujete viac informácií na zváženie vzájomnej spolupráce, radi vám zdarma pošleme vzorku nášho syra, aby ste ho sami mohli vyskúšať, otestovať a hlavne ochutnať. Zdarma a bez záväzkov.